دستگاه لیزر دایود الکس – Diode Alex

ازبین بردن دائمی موهای زائد
دستگاه لیزر دایود الکس – Diode Alex 95%
جوانسازی پوست و مو زدایی
دستگاه لیزر دایود الکس – Diode Alex 94%
درمان موثر ضایعات عروقی
دستگاه لیزر دایود الکس – Diode Alex 92%
درمان موثر ضایعات مربوط به رنگدانه ها
دستگاه لیزر دایود الکس – Diode Alex 90%

در خانواده دستگاه های دایود، دستگاه لیزر دایود الکس (Alex- Diode) در زمره ی یکی از پر طرفدارترین محصولات این گروه محسوب می شود.

دستگاه لیزر دایود الکس از تاثیرگذارترین لیزرها در روند موزدایی دائمی است. این دستگاه به سیستم خنک کنندهی قوی مجهز است. دستگاه لیزر دایود الکس خطر سوختگی بر روی پوست را کاهش می دهد و پوست را به مدت زمان طولانی تری خنک نگه می دارد.

دستگاه لیزر دایود الکس با طول موج 808-755 نانو متر

اکثر دستگاه های لیزر موزدائی دایود به طول موج 808 نانومتر جهت عمق نفوذ بالاتر مجهز هستند. اما دستگاه لیزر Alex – Diode علاوه بر این طول موج به طول موج 755 نانومتر نیز مجهز می باشد که جهت حذف موهای زائد با فولیکول های سطحی تر و ریشه های در عمق کمتر استفاده می گردد. همین امر باعث گردیده تا دقت و تاثیر فرایند مو زدایی در سطوح مختلف بدن، صورت پذیرد.

دستگاه لیزر دایود الکس با عمق نفوذ بالا و انرژی 20 ژول برای هر تک پالس و جذب بالاتر در کلروفرم ملانین، درون لایه اپیدرم نفوذ می کند و به وسیله ی ملانین موجود در فولیکول های مو جذب می شوند. در طول روند درمان انرژی گرمایی تبدیل می شود که بدون وارد نمودن صدمه به بافت های اطراف فولیکول های مو را از بین برده و موجب حذف موثرتر مو می گردد.

شرکت طاهر تاج پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده و وارد کننده ی دستگاه های تجهیزات پزشکی ( پوست، مو و زیبایی) نسبت به عرضه ی عمده ی این گروه از دستگاه ها و پشتیبانی آنها آمادگی کامل دارد و با اتکا به عنایت الهی و بهره مندی از نیروی انسانی مجرب در حیطه مهندسی پزشکی و خدمات پس از فروش، اطمینان شما مشتریان گرامی را نسبت به تهیه این دستگاه ها تضمین می نماید.