Blog

آوریل 17, 2019

دستگاه لیزر دایود 2019

در این نوشتار سعی داریم قبل از اینکه اقدام به خرید دستگاه لیزر دایود 2019 نمایید شما را با ویژگی های این دستگاه آشنا کنیم.

ویژگی های دستگاه لیزر دایود 2019

از جمله ی دستگاه های پر فروش در زمینه پزشکی پوست، مو و زیبایی و حذف موهای زائد باید به خانواده ی دستگاه های لیزر دایود اشاره کرد. دستگاه لیزر دایود 2019 با توجه به طول موج 808 نانومتر با عمق نفوذ بالا و قدرت زدایش بسیار زیاد یکی از سیستم های مورد استقبال در حوزه ی حذف موهای زائد به حساب می آید. 

با توجه به طول موج 808 نانومتری  دستگاه لیزر دایود 2019، اغلب تیپ های پوستی بومی کشور را تحت پوشش قرار می دهد و جوابدهی بسیار مطلوبی از آن گزارش شده است.

خرید دستگاه لیزر دایود 2019

دستگاه لیزر دایود 2019

قابلیت های دستگاه لیزر دایود 2019

از  قابلیت های دستگاه لیزر دایود 2019 می توان به مجهز بودن این دستگاه به سیستم پیشرفته ی خنک کننده ی هندپیس  (قبضه) اشاره کرد که دغدغه های ناشی از تبعات و عوارض استفاده از دستگاه های لیزر را از بین می برد. عوارضی مانند درد، سوختگی یا کبودی در هنگام استفاده از دستگاه لیزر دایود 2019 به هیچ عنوان برای شما ایجاد  نمی گردد و تجهیز این دستگاه به سیستم پیشرفته ی خنک کننده برای شما یک درمان بدون درد یا عارضه را فراهم می سازد.

منوی کاربری دستگاه لیزر دایود 2019

تغییرات منوی کاربری دستگاه لیزر دایود 2019 نسبت به  انواع مدل های سابق، باعث فراهم شدن امکانات گسترده و همچنین سهولت کاربری آن توسط پزشک یا اپراتور می گردد. افزوده شدن امکاناتی مانند قابلیت تعیین جنسیت فرد مورد معالجه که باعث بهبود روند درمان و عملکرد بهتر می گردد.

وزن هندپیس دستگاه لیزر دایود 2019

وزن هندپیس در دستگاه لیزر دایود 2019 نسبت به مدل های سابق کاهش پیدا کرده است و این امر باعث سهولت استفاده و کاهش آسیب پذیری هندپیس به عنوان یک قطعه ی اساسی می گردد.

سیستم عامل نرم افزاری در مدل 2019 دستگاه لیزر دایود نسبت به نمونه های قبلی ارتقا یافته و علاوه بر آن تجهیزات سخت افزاری نیز بهبود بخشیده شده اند که باعث افزایش بهره وری و طول عمر مفید دستگاه خواهد شد.

شما می توانید با خرید دستگاه لیزر دایود 2019 از شرکت طاهر تاج پارس از خدمات ضمانت و پشتیبانی آن نیز بهره مند شوید و علاوه بر مشاوره و کسب آموزش های لازم جهت استفاده از این دستگاه، خریدی مطمئن با شرایط متنوع فروش را تجربه کنید.

کارشناسان رسمی و مستقر در شکرت طاهر تاج پارس آماده اند راهنمایی های لازم در خصوص فروش دستگاه لیزر دایود 2019 را در اختیار شما قرار دهند. شما با خرید مستقیم و بدون واسطه علاوه بر اطمینان از قیمت دستگاه لیزر دایود 2019 از سایر مزایای حین خرید نیز بهره مند می شوید.

مقالات , , , , , , , ,
About modir