دستگاه لیزر پلاتینیوم – Platinum Soprano Ice

ازبین بردن دائمی موهای زائد
دستگاه لیزر پلاتینیوم سوپرانو آیس 97%
جوانسازی پوست و مو زدایی
دستگاه لیزر پلاتینیوم سوپرانو آیس 95%
درمان موثر ضایعات عروقی
دستگاه لیزر پلاتینیوم سوپرانو آیس 93%
درمان موثر ضایعات مربوط به رنگدانه ها
دستگاه لیزر پلاتینیوم سوپرانو آیس 96%

دستگاه لیزر پلاتینیوم ( Soprano Ice Platinum)

در فرآیند موردایی دائمی دستگاه لیزر پلاتینیوم آیس موثرترین و جدیدترین دستگاه برای انواع تیپ های پوستی و مو با رنگ های متفاوت می باشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم به سیستم خنک کننده ی TEC مجهز است.

بی شک پیشرفته ترین کلینیک ها و معتبرترین پزشکان حوزه ی زیبایی و درمان پوست از دستگاه لیزر پلاتینیوم آیس (Soprano Ice Platinum) بهره می برند.
اگر شما نیز به کلینیک های معتبر و پزشکان حاذق در این زمینه مراجعه نمایید قطعا این دستگاه را در مراکز آنها مشاهده خواهید کرد زیرا جدید ترین و پیشرفته ترین نسل سیستم های حذف موهای زائد می باشد و قطعا پزشکان ممتاز از این تکنولوژی چشم پوشی نخواهند کرد.
آنچه موجب تمایز دستگاه لیزر پلاتینیوم آیس از سایر دستگاه های این صنف شده است برخورداری از خصوصیات خاصی می باشد که ما به طور مختصر به آنها اشاره خواهیم کرد.
دستگاه لیزر پلاتینیوم آیس با آمیختن تکنولوژی های مختلف قادر به ترکیب سه طول موج 755، 808 و 1064 نانومتر است که در نوع خود بی نظیر و نسبت به سایر دستگاه های رفع موی زائد، فناوری بسیار پیشرفته تری دارد.

دستگاه لیزر پلاتینیوم آیس به طور کامل برای تمام انواع تیپ های پوستی مناسب بوده و با توجه به در بر گرفتن سه طول موج قابلیت از بین بردگی دائم تمامی فولیکول ها در هر نقطه از بدن را با هر سطح عمق نفوذی دارد.

تکنولوژی خنک کنندگی بسیار قوی که در این دستگاه استفاده شده است موجب گردیده که پلاتینیوم جزء دستگاه های لیزری قرار بگیرد که تماس آن با پوست کوچکترین آسیب، عوارض و یا دردی را ایجاد نکند؛ این تکنولوژی توانایی خنک نگه داشتن پوست را برای مدت طولانی حین درمان فراهم می سازد و طبیعتا افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند از هر گونه عوارض ناشی از تابش های لیزری در امان و مصون می مانند.

دستگاه لیزر پلاتینیوم با قدرت جذب و دقت هدف بالا، فولیکول ها را با تبدیل انرژی لیزری به انرژی حرارتی به طور کلی از بین برده و به صورت کامل و دائمی موی مورد هدف را نابود می کند.

موثرترین درمان گزارش شده تا کنون توسط دستگاه پلاتینیوم بوده است.
این دستگاه علاوه بر از بین برندگی موثر و دائمی مو، بدون هیچ گونه عوارضی میتواند تسریع روند کلاژن سازی و همچنین درمان موثر ضایعات عروقی، ضایعات مربوط به رنگدانه ها و همچنین جوان سازی پوست را انجام دهد.

با توجه به مزایای فوق العاده ی ذکر شده، باید عنوان کرد خرید دستگاه لیزر مو های زائد علی الخصوص خرید دستگاه پلاتینیوم باید از طریق شرکت های معتبر صورت گیرد، از این جهت که قیمت دستگاه لیزر مو که یکی از آنها قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم است با توجه به تکنولوژی های مدرن به کار رفته در آن نوسان بسیار بالایی دارد و متقاضیان باید قبل از اقدام به خرید از راهنمایی مشاوران متخصص در این حوزه بهره مند گردند.

شرکت طاهر تاج پارس مفتخر است که به عنوان بزرگترین شرکت عرضه کننده تجهیزات لیزر زیبایی و درمانی، این محصول را در اختیار مشتریان محترم خود قرار داده و همچنین به پشتوانه نیروی انسانی و کادر مجرب در حوزه تجهیزات پزشکی و خدمات پس از فروش هر گونه راهنمایی و مشاوره در این خصوص را در اختیار مخاطبان گرامی قرار دهد.

 

در صورت نیاز به توضیحات کامل تر کافیست با تیم مجرب ما تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره دقیق و رایگان شما را به نحو احسن راهنمایی کنند.